Teksti suurus:
A A A

Head Kaitseliidu Saaremaa maleva 105. aastapäeva

20.11.2023
Tänasel 105. tähtpäeval soovin meile kõigile õnne ja tervist, sest see toimib nii inimeste kui ka Saaremaa maleva vabatahtlike organisatsioonide puhul. Meie tegevustest tulenev tempo on olnud kiire ja selle aja sees jõuab juhtuda väga palju. Meie mees-, nais- ja noorliikmed on osalenud arvukatel üritustel, kus on koju toodud palju uusi kogemusi ja saavutusi üle Eesti. Tunnustus meile kõigile on kindlasti Hiiumaa liitumine, et üheskoos veelgi paremini tuleviku tegevustesse ja eesmärkidesse panustada. 
Seda edu oleme me erinevate väljaõppealaste ürituste ja õppuse „Ussisõnad“ läbiviimisel juba üheskoos ka tõestanud.
Initsiatiiv, teotahe ja kokkuhoid ongi meie jõu võti, millega üheskoos õlg õla ja saar saare kõrval ühtse eesmärgi poole liigume, et veelgi paremini oma organisatsiooni edasi viia.

Täna oma üle 2000 liikmega oleme suutnud Eesti riigikaitsesse anda suure panuse ja kõik te olete ära teeninud kõige paremad kiidusõnad.

Juba peagi saabuv detsembri algus toob meile võimaluse „Orkaan 17“ ajal koos harjutada ja peale seda peame maha traditsiooniliselt KL Saaremaa maleva 105. aastapäeva aastalõpu peo, mis käesoleval aastal on planeeritud toimuma 15.12.2023 Kuressaares. Täpsemad ajad ja registreerimise info väljastame Teile lähiajal.
 
Tänan Teid kõiki panuse eest ja ärme unusta neid, kes oma panuse andnud. Elagu Kaitseliit, elagu Eesti!
 
Arto Reinmaa
KL Saaremaa malev pealik
Foto: Kadri Paomees