Teksti suurus:
A A A

Head saabuvat Kaitseliit Saaremaa malev 104. aastapäeva

18.11.2022
Head Kaitseliidu Saaremaa maleva, Naiskodukaitse, Noorte Kotkaste, Kodutütarde ja Vabadusvõitlejate liikmed.
Äsja möödunud Kaitseliidu aastapäeva ja pühapäeval 20.11.2022 saabuva Kaitseliidu Saaremaa maleva 104. aastapäeva puhul, soovin Teid tänada suure panuse eest, mis te maleva tegevustesse olete andnud. Igat initsiatiivi ja panust kokku liites oleme teel ühiste eesmärkide poole nii Saaremaa malevas kui ka Kaitseliidu edendamisel ja arengus tervikuna.
Kaitseliit Saaremaa malevas on koostöö olnud see, mis on meid liitnud läbi aegade ja on aidanud saada ühtseks. Läbi aegade on Kaitseliit olnud organisatsioon, mis vaatamata erinevatele vaadetele ühiskonnas on liitnud Eesti rahvast ja hoidnud kõrgel tahet panustada riigikaitsesse, meie kõigi turvalisusesse ja julgeolekusse.
Kaks viimast aastat ei ole me saanud meist mitteoleneval põhjusel oma aastapäeva tähistada, aga käesoleval aastal peale detsembri alguses toimuvat õppust „Orkaan 16“ on plaanis pidada maha ka kaua oodatud KL Saaremaa maleva 104. aastapäeva aastalõpu pidu koos ergutuste väljajagamise ja tantsuga. Üritus on planeeritud pidada 16.12.2022 Tornimäel. Täpsemad ajad ja registreerimise info väljastame Teile järgmisel nädalal.
 
Tänan teid kõiki panuse eest ja nagu öeldud „Jöud on meil üks ja eesmärk ühine“. Elagu Kaitseliit, elagu Saaremaa malev!
 
Arto Reinmaa
KL Saaremaa malev pealik