Teksti suurus:
A A A

​Kaitseliit kutsub huvilisi tutvumispäevadele

17.03.2022

Kaitseliidu Saaremaa malev korraldab 26. ja 27. märtsil tutvumispäevad, et anda huvilistele parem ettekujutus võimalustest vabatahtlikus riigikaitses kaasa lüüa.
 
„Huvi Kaitseliiduga liitumiseks on Ukraina sõja mõjul kasvanud. Selliseid üritusi korraldatakse ka teistes malevates. Kutsun kõiki saarlasi, kellel huvi panustada riigikaitsesse ja kes meiega veel liitunud ei ole,  üritusel osalema, et saada ülevaade, millega me tegeleme ja millist varustust kasutame,“ rääkis malevapealik kaptenleitnant Arto Reinmaa.

Mõlemal päeval on samasugune kava. Kell 09:00 kogunetakse Kuressaares maleva staabikeskuses. Saadakse lühike teoreetiline ülevaade organisatsiooni tegevusest. Seejärel sõidetakse Karujärvele, kus näidatakse miini lõhkamist, saab osaleda laskeharjutusel, tutvuda relvastusega ja varustusega, süüa sõdurisuppi. Päev lõppeb hiljemalt kell 18:00.

„Üritusel osalemiseks ei pea olema liitumisavaldust esitatud. Oodatud on kõik, kellel on peast mõte läbi käinud, et võiks liituda, aga ei oska kusagilt alustada,“ lisas Reinmaa.

Üritusel osalemiseks tuleb saata oma ees-ja perekonnanimi, sünniaasta ja osalemise kuupäev aadressile osalus.saaremaakaitseliit.ee hiljemalt 22.03.2022.

Saaremaa maleva staabikeskus asub Kuressaares, Kalevi põik 5.