Teksti suurus:
A A A

Maleva pealiku EV103 tervitus

23.02.2021
Hea Saaremaa kaitseliidu pere,
Käes on aeg kus tähistame vabariigi aastapäeva. Palju õnne kõigile riigi saja kolmanda sünnipäeva puhul. Sel korral toimuvad avalikud pidustused natuke teisiti kui varasematel aastatel, sest olukord maakonnas on seoses COVID viirusega üsna keeruliseks muutunud. 
Vaatamata sellele on oluline olla oma meelsuselt positiivne. Kui oleme ise positiivsed, suudame positiivselt meelestada ka meie lähedasi ja kogukondlasi. Vabariigi aastapäeval peame meeles ka meie veterane ning asetame pärjad neile, kes on võidelnud Eesti eest. Vabal riigil tuleb panustada vabaduse ja iseseisvuse säilitamisse erineval moel. Üheks selliseks kohustuseks on osaleda ka rahvusvahelistes missioonides. Sel aastal läheb missioonile Eesti riiki teenima ka kaitseliidu poolt komplekteeritud üksus ESTGUARD, mille ridadesse kuuluvad ka saarlased. See on vastutusrikas ja väärikas ülesanne. Soovime teile edu, rahulikku meelt ja visadust oma ülesannete täitmisel. Meie, koju jääjad toetame teid ja oleme samuti valmis andma panust riigi, kogukonna ja lähedaste toetamiseks, et üheskoos tulla võimalikult väikeste kaotustega kriisist välja.

Head kaitseliitlased ja naiskodukaitsjad, noorte juhid ja noored - jõudu ja jaksu meile kõigile riigi kaitsel ning toetame riiki läbi nende tegevuste, milleks kaitseliit on ellu kutsutud. 
Head vabariigi aastapäeva!
 
Parimatega
Maleva pealik