Teksti suurus:
A A A

Malevapealiku teadaanne

11.05.2020
Üldine olukord COVID19 raames stabiilne. Hetkel toetab Saaremaa malev ainult Kuressaare haiglat patsientide veoga. Kuna olukord on stabiilne ja positiivseid viimasel nädalal lisandunud ei ole ning eriolukord lõpeb 17.05.2020 kl 23.59 seisuga, siis sel nädalal kolime tühjaks ka Upa nn kriisikodu (planeeritud kolimine toimub kolmapäeval, staap võtab isikutega, kes kolida aitavad ise ühendust). OPK lõpetab tegevuse reedel kl 12.00 seisuga ning esmaspäevast 18.05 oleme teenistuses/tööl tavapärase rutiiniga kuid mitte veel päris 100% koosseisuga (osaliselt jätkub ka kaugtöö). Suvi on saabumas, mis tähendab, et osaliselt saab staabi koosseis olema lähikuudel ka puhkustel.

Väljaõpet on võimalik ka edaspidi läbi viia kuid reeglid endised – siseruumides võimalikult vähe ja vähese arvuga, välitingimustes on oluline ja võimalusel järgida eelkõige 2+2 reeglit. Manusena on kaasas ka Terviseameti poolt välja töötatud maatriks, mida saab aluseks võtta väljaõppe planeerimisel (staap arvestab sellega). Väljaõppe osas planeerime juunis läbi viia ka mõned täiendavad laskeharjutused aga täpsem info juba läbi väljaõppe ülema.

Infoks kõigile KL liikmetele, et lähema kuu aja jooksul võetakse teiega ühendust malevkonna juhatuse poolt ning esitatakse mõned küsimused. Küsitluse eesmärk on saada ülevaade liikmeskonnast ning selle alusel kohendada struktuuri/allüksusi. Seega palun kõigil kaitseliitlastel valmis mõelda, mida te tulevikus teha sooviksite ja kuidas kaitseliidus kaasa lööte aga täpsed küsimused siis juba lähiajal.

Püsige terved!

Parimatega
Gunnar Havi