Teksti suurus:
A A A

Malevapealiku teadaanne (Uus!)

20.03.2020
Austatud kaitseliitlased,
 
Esmalt tahan teid tänada valmisoleku eest koroona viirusega võitlemisel. On väga positiivne, et meil on olemas valmisolek ja meie abi läheb lähipäevil kindlasti ka vaja.
 
Ülesannetest/tegevusest niipalju, et meil ei ole ka hetkel kaasuse korras ülesandeid, seepärast oleme jätkuvalt valmisolekus vastavalt eelkäsule.
 
Kes soovib vabatahtlikult ülesannetesse panustada, siis see võimalus on kõigil olemas. NKK on jätkuvalt seotud võimaliku sotsiaalvaldkonna toetamisega. Võimalus on panustada ka haigla telkide valvesse, kuid infoks, et kogu vabatahtlike valdkonda juhib SA Kadunud (nii on kriisikomisjonis kokku lepitud). Kaitseliidu puhul ei ole see kaasumise korras,(st. sinna ei laiene tasustamine), panustamise soovi korral saate end registreerida valla kodulehel või SA Kuressaare haigla lehel. Nagu juba mõned päevad tagasi kirjutasin, siis kõik, kes soovivad panustada andke sellest palun ka maleva staabile teada (osalus.saaremaakaitseliit.ee või telefonil 7179453). Staabil on hea teada, kus või mis ülesandega te tegelete.
 
****
 
 
Püsige terved!
 
Parimatega
Gunnar Havi