Teksti suurus:
A A A

Saaremaa malev 99

20.11.2017
Head Saaremaa maleva kaitseliitlased!
 
Hea meel on Teid kõiki tervitada ja soovida palju õnne maleva 99-nda aastapäeva puhul. Sel aastal oleme me palju korda saatnud, ees ootab aasta tähtsaim üritus – Orkaan 12, milleks käivad viimased ettevalmistused. Järgmisel aastal saab Kaitseliit ja ka Saaremaa malev 100 aastaseks. See on suur tähtpäev ja seda tuleb väärikalt tähistada kuid selle kõrval peame jätkama ka oma põhiülesannete täitmist. Üks meie olulistest ülesannetest järgmisel aastal on kahtlemata õppus SIIL. See on hea võimalus kogu rahvale näidata kes me oleme, miks me oleme ja mida teeme. Iga kaitseliitlase osalemine sellel on oluline. Oluline on jätkata ka head koostööd ja parendada seda veelgi meie Naiskodukaitse ja noorte organisatsioonidega, sest ainult koos oleme me tugevad. Üksteise toetamine ja abistamine on kogu kaitseliidu kontekstis märgilise tähtsusega.
Suur tänu kõigile tehtu eest, suur tänu ka Teie peredele ja lähedastele, sest nende toetus vabatahtlikule tegevusele on hindamatu. Olgem jätkuvalt aktiivsed oma isiklikes igapäeva tegemistes ning vajadusel ka valmis andma oma panust riigi ja ühiskonna toetuseks laiemalt.
Soovin Teile head aastapäeva ja jõudu ning jaksu edaspidiseks! Maleva aastapäeva tähistame 09.12.2017 Valjala rahvamajas.
 
Kol-ltn Gunnar Havi
Saaremaa maleva pealik