Teksti suurus:
A A A

Saaremaa maleva taasasutamise aastapäev

19.04.2023
KL Saaremaa maleva taasasutamise 33. aastapäev


Lugupeetud Kaitseliidu Saaremaa maleva liikmed,

20. november 1918 on meie maleva sünnipäeva aastapäev, aga mitte vähem oluline ei ole 20 aprill 1990, kui peale pikka pausi taasasutati meie organisatsioon, kuhu kõik on läbi aastate panustanud ja jätkavad aktiivselt sellesse panustamist ühtse eesmärgi nimel.
Lähiaastad ja tänane julgeolekuolukord on heaks näiteks, et see panus on olnud ääretult vajalik, et õpetada nii noori kui ka meie uusi liikmeid, toetada elanikkonda ja vajadusel tagada meie kõigi turvalisust. Ühtsed eesmärgid ja panus on alati teinud organisatsioone tugevaks ja sama kehtib ka Kaitseliit Saaremaa maleva puhul. Jätkame ajaloo alalhoidmist, austame oma organisatsiooni ja kõiki liikmeid ning jätkame panustamist meie ühtse eesmärgi nimel läbi koolituste ja õppuste. Ühtsena suudame säilitada meelsuse ja vaimu, mis meid liidab ja aitab lahendada olukordi, mis meile ja riigile julgeoleku tagab.
Täna on Kaitseliit Saaremaa malev organisatsioon, mis areneb oma kaitsetahte väljendamisel positiivselt tuleviku poole. See kajastub meie organisatsiooniga liitujate progresseeruvas kasvus nii noorte, naiste kui ka meeste sea ja seda kõik tänu teie panusele.

„Jõud on meil üks ja eesmärk ühine!“


Arto Reinmaa
Maleva pealik