Teksti suurus:
A A A

Sportimisvõimalused Saaremaa malevas

03.01.2019
Pilt internetist:
Autor: http://www.thesportfeed.com/pick-your-sport/
KL ülese teenuste/soodustuste info leiad sellelt lingilt
 
Sportimisvõimalused Saaremaa malevas:
 
Laskmine – laskmist saab harjutada ja treenida lisaks väljaõppele ka maleva lasketiirus väikesekaliibrilistest relvadest vastavalt kehtestatud korrale. Korraga saab hetkel tutvuda maleva valvuri juures.

Ujumine - ujuda saab Kuressaare Gümnaasiumis ja Leisi Keskkoolis. Leisis saab ujuda liikmepileti ettenäitamisel ja avalikel aegadel, mis on kooli kodulehel. Kuressaare Gümnaasiumis saab ujumas käia linnarahvale ettenähtud aegadel liikmepileti esitamisel, KL SM ujulakaardid asuvad maleva staabis valvuri käes. Võtta kaart, käia ujumas ja tuua kaart valvuri kätte tagasi. Ujulas pannakse kaardile ujula kasutus kirja. Ujuda ei saa suvekuudel (juuni, juuli, august)

Enesekaitsetreeningud – tasuta enesekaitsetreeninguid viib läbi maleva Noorte Kotkaste instruktor hr Raivo Paasma igal T ja N kl 18.00 kontakttelefon 7179468/ 506 7169.

Erinevad sportmängud – malevas on võimalik mängimas käia nii koroonat kui ka lauatennist. Samuti malet, nooleviset. Olemas on ka erinevad pallid (võrk-, korv- ja jalgpall), petanki komplektid ning sulgpalli vahendid. Erinevaid vahendeid saab küsida instruktoritelt.

Kõiki sportimisvõimalusi saavad kasutada KL, NKK, KT ja NK liikmed.

NB! Sportida saab nii palju ja nii kaua kui palju on eelarves raha ehk siis kui eelarve on täis, lõpetatakse teenuse osutamine.
 
HEAD SPORTIMIST!